Skladišče 1
142,12 EUR / kos
Za 4 gume 568,50 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 3 do 6 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 3
139,32 EUR / kos
Za 4 gume 557,27 EUR
Na zalogi 4 kosi v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 4
139,32 EUR / kos
Za 4 gume 557,27 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 6
157,81 EUR / kos
Za 4 gume 631,24 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 7
148,00 EUR / kos
Za 4 gume 592,01 EUR
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 3528705838669 |
| Znamka | Kleber |
| Model | TRANSPRO 4S |
| Širina | 225 mm |
| Višina | 65 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 16 col |
| Indeks nosilnosti | 112 |
| Indeks hitrosti | R |
| Tip vozila | Kombinirano vozilo |
| Sezona | Celosezonska |
| Kotalni upor | C |
| Zavorni razred | B |
| Hrup | 72 dB |
| Razred hrupa | 2 |
| Runflat | Ne |
| Teža | 14 kg |
Priporočamo
Aplus A867 225/65 R16 112T
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 57,67 EUR
Preveri zalogo
Ling Long GREEN-MAX HP010 225/65 R16 100H
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 63,09 EUR
Preveri zalogo
Novex LTR 5 225/65 R16 112T
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 66,09 EUR
Preveri zalogo
Sunny NL106 225/65 R16 112R
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 67,84 EUR
Preveri zalogo
Hifly SUPER2000 225/65 R16 112T
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 67,93 EUR
Preveri zalogo
Sunny NL106 225/65 R16 112R
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 68,73 EUR
Preveri zalogo
Hifly SUPER2000 225/65 R16 112T
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 69,84 EUR
Preveri zalogo
Maxtrek MK700 225/65 R16 112S
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 71,13 EUR
Preveri zalogo
Minerva TRANSPORTER 2 225/65 R16 112T
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 71,27 EUR
Preveri zalogo

