Skladišče 7
62,85 EUR / kos
Za 4 gume 251,39 EUR
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 8848116042673 |
| Znamka | Rovelo |
| Model | AVENUE SPRINT |
| Širina | 205 mm |
| Višina | 55 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 17 col |
| Indeks nosilnosti | 95 |
| Indeks hitrosti | W |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | C |
| Zavorni razred | B |
| Hrup | 71 dB |
| Razred hrupa | 2 |
| Ojačana | Da |
| Teža | 10.23 kg |
Priporočamo
Trazano Z-401 205/55 R17 95V RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 49,18 EUR
Preveri zalogo
Aplus A610 XL 205/55 R17 95W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 49,38 EUR
Preveri zalogo
Aplus A702 XL 205/55 R17 95V
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 52,11 EUR
Preveri zalogo
Trazano Z-507 205/55 R17 95V RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 52,39 EUR
Preveri zalogo
Ling Long COMFORT MASTER 205/55 R17 95V
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 53,05 EUR
Preveri zalogo
Trazano Z-107-4 205/55 R17 95W RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 55,08 EUR
Preveri zalogo
Ceat SECURADRIVE 205/55 R17 95W
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
Že od 55,67 EUR
Preveri zalogo
Goldline GL 4SEASON+ XL 205/55 R17 95V
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 57,20 EUR
Preveri zalogo
Hifly HF805 XL 205/55 R17 95W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 57,27 EUR
Preveri zalogo
Sunny NA305 XL 205/55 R17 95W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 57,45 EUR
Preveri zalogo

