CONTINENTAL ULTRACONTACT 195/45 R16 84V
Skladišče 3
115,61 EUR / kos
Za 4 gume 462,43 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 7
121,60 EUR / kos
Za 4 gume 486,39 EUR
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 4019238066586 |
| Znamka | Continental |
| Model | ULTRACONTACT FR XL |
| Širina | 195 mm |
| Višina | 45 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 16 col |
| Indeks nosilnosti | 84 |
| Indeks hitrosti | V |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | C |
| Zavorni razred | A |
| Hrup | 69 dB |
| Razred hrupa | A |
| Runflat | Ne |
| Ojačana | Da |
| Teža | 6.39 kg |
Priporočamo
Aplus A609 XL 195/45 R16 84V
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 41,17 EUR
Preveri zalogo
Trazano Z-401 195/45 R16 84V RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 41,55 EUR
Preveri zalogo
Trazano Z-107-4 195/45 R16 84V RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 43,65 EUR
Preveri zalogo
Ceat SECURADRIVE 195/45 R16 84V
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 45,65 EUR
Preveri zalogo
Minerva ALL SEASON MASTER 195/45 R16 84V
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 47,54 EUR
Preveri zalogo
Aplus A909 ALLSEASON XL 195/45 R16 84V
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 48,23 EUR
Preveri zalogo
Ling Long SPORT MASTER 195/45 R16 84V
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 48,47 EUR
Preveri zalogo
Rovelo AVENUE 195/45 R16 84W
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 49,65 EUR
Preveri zalogo
Novex SP A5 XL 195/45 R16 84V
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 50,04 EUR
Preveri zalogo
Aplus A607 XL 195/45 R16 84V
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 50,86 EUR
Preveri zalogo

