Skladišče 1
98,03 EUR / kos
Za 4 gume 392,12 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 3 do 6 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 3
93,26 EUR / kos
Za 4 gume 373,05 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 4
93,26 EUR / kos
Za 4 gume 373,05 EUR
Na zalogi 18 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 6
108,27 EUR / kos
Za 4 gume 433,08 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 7
96,98 EUR / kos
Za 4 gume 387,93 EUR
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 3528708463523 |
| Znamka | Kleber |
| Model | TRANSPRO 4S |
| Širina | 195 mm |
| Višina | 70 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 15 col |
| Indeks nosilnosti | 104 |
| Indeks hitrosti | R |
| Tip vozila | Lahko tovorno vozilo |
| Sezona | Celosezonska |
| Kotalni upor | E |
| Zavorni razred | B |
| Hrup | 72 dB |
| Razred hrupa | 2 |
| Runflat | Ne |
| Teža | 12 kg |
Priporočamo
Aplus A867 195/70 R15 104R
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 50,96 EUR
Preveri zalogo
Duraturn MOZZO WVAN 195/70 R15 104R
Na zalogi 6 kosov v centralnem skladišču
Že od 54,07 EUR
Preveri zalogo
Maxtrek SU810 195/70 R15 104S
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 58,78 EUR
Preveri zalogo
Hifly SUPER2000 195/70 R15 104R
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 61,68 EUR
Preveri zalogo
Aplus ASV909 ALLSEASON 195/70 R15 104R
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 62,92 EUR
Preveri zalogo
Minerva ALL SEASON VAN MASTER 195/70 R15 104S
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 64,56 EUR
Preveri zalogo
Ling Long G-M VAN 4S 195/70 R15 104R
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 65,63 EUR
Preveri zalogo

