Skladišče 7
89,55 EUR / kos
Za 4 gume 358,22 EUR
Na zalogi 4 kosi v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 8697322428739 |
| Znamka | Lassa |
| Model | TRANSWAY |
| Širina | 205 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 14 col |
| Indeks nosilnosti | 109 |
| Indeks hitrosti | P |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | E |
| Zavorni razred | B |
| Hrup | 71 dB |
| Razred hrupa | 2 |
| Teža | 12.57 kg |
Priporočamo
Ling Long COMFORT MASTER 205/70 R14 94T
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 53,52 EUR
Preveri zalogo
Ling Long COMFORT MASTER 205/70 R14 94T
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 55,57 EUR
Preveri zalogo
Lassa GREENWAYS 205/60 R14 88H
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
Že od 58,15 EUR
Preveri zalogo
Fronway ECOGREEN66 205/60 R14 88H
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 58,52 EUR
Preveri zalogo
Ling Long GREEN-MAX VAN 205 R14 109R
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 70,81 EUR
Preveri zalogo
Comforser CF510 205/70 R14 95H
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
Že od 71,37 EUR
Preveri zalogo
Minerva ALL SEASON MASTER 205/70 R14 98T
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 74,21 EUR
Preveri zalogo
Fronway VANPLUS 09 205/75 R14 109R
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 75,65 EUR
Preveri zalogo

