Skladišče 7
89,03 EUR / kos
Za 4 gume 356,12 EUR
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
-
+
V košarico
DOT: 2023
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 9998706751936 |
| Znamka | Strial |
| Model | STR 701 |
| Širina | 215 mm |
| Višina | 70 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 16 col |
| Indeks nosilnosti | 100 |
| Indeks hitrosti | H |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | D |
| Zavorni razred | C |
| Hrup | 69 dB |
| Razred hrupa | 2 |
| Teža | 11.58 kg |
Priporočamo
Aplus A919 215/70 R16 100H
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 57,95 EUR
Preveri zalogo
Aplus A701 215/70 R16 100T
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 59,09 EUR
Preveri zalogo
Aplus A909 ALLSEASON 215/70 R16 100H
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 59,95 EUR
Preveri zalogo
Ling Long R620 215/70 R16 100T
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 61,85 EUR
Preveri zalogo
Trazano Z-401 215/70 R16 100H
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 62,35 EUR
Preveri zalogo
Novex SUV HT 215/70 R16 100H
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 62,49 EUR
Preveri zalogo
Ling Long GREEN-MAX VAN 215/70 R16 108T
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 63,32 EUR
Preveri zalogo
General GRABBER GT PLUS 215/70 R16 100H RFP
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 64,23 EUR
Preveri zalogo
Hifly HT601 SUV 215/70 R16 100H
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 68,73 EUR
Preveri zalogo
Ling Long GREEN-MAX VAN 215/70 R16 108T
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 69,70 EUR
Preveri zalogo

