Skladišče 1
182,66 EUR / kos
Za 4 gume 730,63 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 3 do 6 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 3
179,58 EUR / kos
Za 4 gume 718,34 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 4
179,58 EUR / kos
Za 4 gume 718,34 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 6
198,24 EUR / kos
Za 4 gume 792,98 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 7
178,31 EUR / kos
Za 4 gume 713,23 EUR
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 3528708975392 |
| Znamka | Michelin |
| Model | CROSSCLIMATE 2 XL |
| Širina | 235 mm |
| Višina | 45 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 18 col |
| Indeks nosilnosti | 98 |
| Indeks hitrosti | Y |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Celosezonska |
| Kotalni upor | C |
| Zavorni razred | B |
| Hrup | 71 dB |
| Razred hrupa | B |
| Runflat | Ne |
| Ojačana | Da |
| Teža | 11 kg |
Priporočamo
Aplus A610 XL 235/45 R18 98Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 56,43 EUR
Preveri zalogo
Trazano Z-107-4 235/45 R18 98W RFP
Na zalogi 5 kosov v centralnem skladišču
Že od 57,20 EUR
Preveri zalogo
Trazano Z-401 235/45 R18 98W RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 59,34 EUR
Preveri zalogo
Trazano SA37 235/45 R18 98Y RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 61,05 EUR
Preveri zalogo
Hifly HF820 XL 235/45 R18 98W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 64,39 EUR
Preveri zalogo
Starmaxx ULTRASPORT ST760 235/45 R18 98W RFP
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 64,98 EUR
Preveri zalogo
Sunny NA305 XL 235/45 R18 98W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 65,43 EUR
Preveri zalogo
Ceat SPORTDRIVE 235/45 R18 98Y
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 65,55 EUR
Preveri zalogo
Novex AS 5G XL 235/45 R18 98Y
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 66,09 EUR
Preveri zalogo
Rovelo AVENUE SPRINT 235/45 R18 98V
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 68,69 EUR
Preveri zalogo

