CONTINENTAL ALLSEASONCONTACT 2 FR XL 245/40 R20 99Y
Skladišče 1
253,47 EUR / kos
Za 4 gume 1.013,86 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 3 do 6 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 3
256,19 EUR / kos
Za 4 gume 1.024,75 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 7
261,97 EUR / kos
Za 4 gume 1.047,87 EUR
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 4019238092431 |
| Znamka | Continental |
| Model | ALLSEASONCONTACT 2 FR XL |
| Širina | 245 mm |
| Višina | 40 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 20 col |
| Indeks nosilnosti | 99 |
| Indeks hitrosti | Y |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Celosezonska |
| Kotalni upor | B |
| Zavorni razred | B |
| Hrup | 71 dB |
| Razred hrupa | B |
| Runflat | Ne |
| Ojačana | Da |
| Zaščita platišča | Da |
| Teža | 11.69 kg |
Priporočamo
Aplus A610 XL 245/40 R20 99W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 76,75 EUR
Preveri zalogo
Gripmax SUREGRIP PRO SPORT XL 245/40 R20 99Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 90,84 EUR
Preveri zalogo
Fronway EURUS 08 245/40 R20 99W
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 106,63 EUR
Preveri zalogo
Fronway FRONWING AS 245/40 R20 99W
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 112,24 EUR
Preveri zalogo
Gripmax SUREGRIP AS XL 245/40 R20 99W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 116,70 EUR
Preveri zalogo
Starmaxx ULTRASPORT ST760 245/40 R20 99W
Na zalogi 3 kosi v centralnem skladišču
Že od 118,19 EUR
Preveri zalogo
Maxxis VS5 XL 245/40 R20 99Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 121,02 EUR
Preveri zalogo
Kumho PS71 XL 245/40 R20 99Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 130,63 EUR
Preveri zalogo
Maxxis AP3 XL 245/40 R20 99W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 143,79 EUR
Preveri zalogo

