Skladišče 1
93,73 EUR / kos
Za 4 gume 374,91 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 3 do 6 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 3
98,36 EUR / kos
Za 4 gume 393,43 EUR
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 7
96,98 EUR / kos
Za 4 gume 387,93 EUR
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 8807622220791 |
| Znamka | Nexen |
| Model | NBLUE 4 SEASON 2 XL |
| Širina | 195 mm |
| Višina | 50 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 16 col |
| Indeks nosilnosti | 88 |
| Indeks hitrosti | V |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Celosezonska |
| Kotalni upor | D |
| Zavorni razred | B |
| Hrup | 72 dB |
| Razred hrupa | B |
| Runflat | Ne |
| Ojačana | Da |
| Teža | 7.9 kg |
Priporočamo
Ling Long G-M ALL SEASON 195/50 R16 88V
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 42,74 EUR
Preveri zalogo
Trazano SW608 195/50 R16 88H RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 44,77 EUR
Preveri zalogo
Aplus A909 ALLSEASON XL 195/50 R16 88V
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 46,36 EUR
Preveri zalogo
Sunny NA305 XL 195/50 R16 88V
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 46,48 EUR
Preveri zalogo
Ling Long COMFORT MASTER 195/50 R16 88V
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 46,84 EUR
Preveri zalogo
Aplus A701 XL 195/50 R16 88H
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 47,36 EUR
Preveri zalogo
Aplus A609 XL 195/50 R16 88V
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 48,49 EUR
Preveri zalogo
Novex SP A5 XL 195/50 R16 88V
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 49,90 EUR
Preveri zalogo
Hifly HF805 XL 195/50 R16 88V
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 50,04 EUR
Preveri zalogo
Hifly HF820 XL 195/50 R16 88V
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 50,04 EUR
Preveri zalogo

