| EAN | 4038526514974 |
| Znamka | Cooper |
| Model | COOPER SUMMER |
| Širina | 245 mm |
| Višina | 35 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 19 col |
| Indeks nosilnosti | 93 |
| Indeks hitrosti | Y |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | C |
| Zavorni razred | A |
| Hrup | 70 dB |
| Razred hrupa | B |
| Ojačana | Ne |
| Zaščita platišča | Da |
| Teža | 9.71 kg |
Priporočamo
Aplus A610 XL 245/35 R19 93Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 57,24 EUR
Preveri zalogo
Trazano SA37 245/35 R19 93Y RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 64,12 EUR
Preveri zalogo
Ling Long SPORT MASTER 245/35 R19 93Y
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 68,73 EUR
Preveri zalogo
Minerva ALL SEASON MASTER 245/35 R19 93Y
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 73,54 EUR
Preveri zalogo
Ling Long SPORT MASTER 245/35 R19 93Y
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 76,68 EUR
Preveri zalogo
Hifly HF820 XL 245/35 R19 93W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 76,89 EUR
Preveri zalogo
Gripmax SUREGRIP PRO SPORT XL 245/35 R19 93Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 79,18 EUR
Preveri zalogo
Gripmax SUREGRIP AS XL 245/35 R19 93W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 90,88 EUR
Preveri zalogo

