Skladišče 1
91,54 EUR / kos
Za 4 gume 366,14 EUR
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 3 do 6 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 3
91,99 EUR / kos
Za 4 gume 367,95 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 7
96,15 EUR / kos
Za 4 gume 384,59 EUR
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 3528709785266 |
| Znamka | Kleber |
| Model | QUADRAXER3 XL |
| Širina | 195 mm |
| Višina | 45 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 16 col |
| Indeks nosilnosti | 84 |
| Indeks hitrosti | V |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Celosezonska |
| Kotalni upor | D |
| Zavorni razred | B |
| Hrup | 69 dB |
| Razred hrupa | A |
| Runflat | Ne |
| Ojačana | Da |
| Teža | 7.71 kg |
Priporočamo
Trazano Z-401 195/45 R16 84V RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 41,59 EUR
Preveri zalogo
Aplus A609 XL 195/45 R16 84V
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 42,32 EUR
Preveri zalogo
Trazano Z-107-4 195/45 R16 84V RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 45,43 EUR
Preveri zalogo
Ceat SECURADRIVE 195/45 R16 84V
Na zalogi 3 kosi v centralnem skladišču
Že od 45,65 EUR
Preveri zalogo
Minerva ALL SEASON MASTER 195/45 R16 84V
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 47,07 EUR
Preveri zalogo
Aplus A909 ALLSEASON XL 195/45 R16 84V
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 48,95 EUR
Preveri zalogo
Ling Long SPORT MASTER 195/45 R16 84V
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 49,35 EUR
Preveri zalogo
Novex SP A5 XL 195/45 R16 84V
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 50,04 EUR
Preveri zalogo
Rovelo AVENUE 195/45 R16 84W
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 50,14 EUR
Preveri zalogo
Aplus A607 XL 195/45 R16 84V
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 50,86 EUR
Preveri zalogo

