CONTINENTAL ULTRACONTACT FR 205/55 R16 91W
Skladišče 1
102,97 EUR / kos
Za 4 gume 411,86 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 3 do 6 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 3
101,58 EUR / kos
Za 4 gume 406,31 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 4
101,58 EUR / kos
Za 4 gume 406,31 EUR
Na zalogi 20 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 7
104,68 EUR / kos
Za 4 gume 418,71 EUR
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 4019238066616 |
| Znamka | Continental |
| Model | ULTRACONTACT FR |
| Širina | 205 mm |
| Višina | 55 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 16 col |
| Indeks nosilnosti | 91 |
| Indeks hitrosti | W |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | B |
| Zavorni razred | A |
| Hrup | 69 dB |
| Razred hrupa | B |
| Runflat | Ne |
| Zaščita platišča | Da |
| Teža | 8.74 kg |
Priporočamo
Duraturn MOZZO S+ 205/55 R16 91V
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 44,78 EUR
Preveri zalogo
Sunny NP226 205/55 R16 91V
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 45,89 EUR
Preveri zalogo
Sunny NP226 205/55 R16 91V
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 45,89 EUR
Preveri zalogo
Ling Long COMFORT MASTER 205/55 R16 91V
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 46,23 EUR
Preveri zalogo

