CONTINENTAL CONTISCOOT 120/80 R14 58S
*Slika je simbolična
Skladišče 7
61,78 EUR / kos
Za 4 gume 247,11 EUR
Na zalogi 6 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 4019238814620 |
| Znamka | Continental |
| Model | CONTISCOOT |
| Širina | 120 mm |
| Višina | 80 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 14 col |
| Indeks nosilnosti | 58 |
| Indeks hitrosti | S |
| Tip vozila | Skuter |
| Sezona | Poletje |
| Teža | 4.1 kg |
Priporočamo
Michelin POWER PURE SC 120/80 R14 58S
Na zalogi 7 kosov v centralnem skladišču
Že od 51,97 EUR
Preveri zalogo
Mitas TOURING FORCE-SC 120/80 R14 58S
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 55,51 EUR
Preveri zalogo
Bridgestone BATTLAX SC1 120/80 R14 58S
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 58,38 EUR
Preveri zalogo
Metzeler ROADTEC SCOOTER 120/80 R14 58S
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 59,62 EUR
Preveri zalogo
Pirelli ANGEL SCOOTER 120/80 R14 58P
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 60,46 EUR
Preveri zalogo
Continental CONTISCOOT 120/80 R14 58S
Na zalogi 6 kosov v centralnem skladišču
Že od 61,78 EUR
Preveri zalogo
Pirelli DIABLO ROSSO SCOOTER 120/80 R14 58S
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 62,72 EUR
Preveri zalogo
Michelin CITY GRIP 2 120/80 R14 58S
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 64,12 EUR
Preveri zalogo
Michelin POWER PURE SC 120/80 R14 58S
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 66,72 EUR
Preveri zalogo

