| EAN | 4038526076533 |
| Znamka | Goodyear |
| Model | EFFICIENTGRIP 2 SUV |
| Širina | 255 mm |
| Višina | 65 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 17 col |
| Indeks nosilnosti | 114 |
| Indeks hitrosti | H |
| Tip vozila | Terensko vozilo 4x4 |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | B |
| Zavorni razred | A |
| Hrup | 70 dB |
| Razred hrupa | A |
| Runflat | Ne |
| Ojačana | Ne |
| Zaščita platišča | Ne |
| Teža | 15.39 kg |
Priporočamo
Aplus A929 A/T OWL 255/65 R17 110T
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 72,08 EUR
Preveri zalogo
Minerva ECOSPEED 2 SUV 255/65 R17 110H
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 78,51 EUR
Preveri zalogo
Comforser CF2000 255/65 R17 110H
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 84,64 EUR
Preveri zalogo
Gripmax INCEPTION A/T 3PMSF RWL 255/65 R17 110T
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 110,33 EUR
Preveri zalogo
Petlas PT411 ALL-WEATHER 255/65 R17 110H
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 117,63 EUR
Preveri zalogo
Petlas EXPLERO W671 SUV XL 255/65 R17 114H
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 119,00 EUR
Preveri zalogo
Lassa COMPETUS AT 3 255/65 R17 110T RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 119,14 EUR
Preveri zalogo

