Skladišče 1
180,93 EUR / kos
Za 4 gume 723,72 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 3 do 6 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 3
182,11 EUR / kos
Za 4 gume 728,44 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 4
182,11 EUR / kos
Za 4 gume 728,44 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 6
201,02 EUR / kos
Za 4 gume 804,09 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 7
185,66 EUR / kos
Za 4 gume 742,64 EUR
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 3528701627533 |
| Znamka | Michelin |
| Model | CRCLIM+ZP |
| Širina | 225 mm |
| Višina | 50 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 17 col |
| Indeks nosilnosti | 98 |
| Indeks hitrosti | W |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Celosezonska |
| Kotalni upor | E |
| Zavorni razred | B |
| Hrup | 69 dB |
| Razred hrupa | 1 |
| Runflat | Da |
| Ojačana | Da |
| Teža | 12 kg |
Priporočamo
Firestone WINTERHAWK 3 225/50 R17 98V RFP
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 43,19 EUR
Preveri zalogo
Firestone SZ90 225/50 R17 94W RFT RFP
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 53,96 EUR
Preveri zalogo
Sunny NC501 ALL SEASON XL 225/50 R17 98W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 55,97 EUR
Preveri zalogo
Novex SP A5 XL 225/50 R17 98W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 56,79 EUR
Preveri zalogo
Trazano Z-107-4 225/50 R17 98W RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 57,34 EUR
Preveri zalogo
Trazano Z-401 225/50 R17 98W RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 58,15 EUR
Preveri zalogo
Sunny NA305 XL 225/50 R17 98W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 58,22 EUR
Preveri zalogo
Bridgestone RE050A 225/50 R17 94Y RFP
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 59,25 EUR
Preveri zalogo
Aplus A610 XL 225/50 R17 98W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 59,95 EUR
Preveri zalogo
Aplus A909 ALLSEASON XL 225/50 R17 98W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 61,66 EUR
Preveri zalogo

