Skladišče 7
626,30 EUR / kos
Za 4 gume 2.505,20 EUR
Na zalogi 4 kosi v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 9998707248060 |
| Znamka | Michelin |
| Model | PILOT SPORT 4S |
| Širina | 355 mm |
| Višina | 25 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 21 col |
| Indeks nosilnosti | 107 |
| Indeks hitrosti | (Y) |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | C |
| Zavorni razred | A |
| Hrup | 75 dB |
| Razred hrupa | 2 |
| Ojačana | Da |
| Zaščita platišča | Da |
| Teža | 15 kg |
Priporočamo
Michelin PILOT SPORT 4S 355/25 R21 107(Y) RFP
Na zalogi 4 kosi v centralnem skladišču
Že od 626,30 EUR
Preveri zalogo
Pirelli WINTER SOTTOZERO 3 355/25 R21 107W RFP
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
Že od 909,94 EUR
Preveri zalogo

