Skladišče 3
102,70 EUR / kos
Za 4 gume 410,80 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 6
114,91 EUR / kos
Za 4 gume 459,62 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 7
107,74 EUR / kos
Za 4 gume 430,95 EUR
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 3528707095312 |
| Znamka | Kleber |
| Model | DYNAXER UHP |
| Širina | 215 mm |
| Višina | 40 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 17 col |
| Indeks nosilnosti | 87 |
| Indeks hitrosti | Y |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | C |
| Zavorni razred | A |
| Hrup | 69 dB |
| Razred hrupa | 1 |
| Runflat | Ne |
| Ojačana | Da |
| Teža | 9 kg |
Priporočamo
Trazano Z-107-4 215/40 R17 87W RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 49,48 EUR
Preveri zalogo
Trazano Z-401 215/40 R17 87W RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 50,00 EUR
Preveri zalogo
Trazano SW608 215/40 R17 87V RFP
Na zalogi 3 kosi v centralnem skladišču
Že od 53,16 EUR
Preveri zalogo
Aplus A610 XL 215/40 R17 87W
Na zalogi 15 kosov v centralnem skladišču
Že od 53,97 EUR
Preveri zalogo
Ling Long SPORT MASTER 4S 215/40 R17 87V
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 54,62 EUR
Preveri zalogo
Hifly HF805 XL 215/40 R17 87W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 55,17 EUR
Preveri zalogo
Hifly HF820 XL 215/40 R17 87W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 55,45 EUR
Preveri zalogo
Ling Long SPORT MASTER 215/40 R17 87Y
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 56,07 EUR
Preveri zalogo
Ling Long SPORT MASTER 215/40 R17 87Y
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 57,51 EUR
Preveri zalogo

