Skladišče 7
242,24 EUR / kos
Za 4 gume 968,97 EUR
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 9992000736543 |
| Znamka | Dunlop |
| Model | SP SPORT MAXX GT |
| Širina | 265 mm |
| Višina | 45 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 20 col |
| Indeks nosilnosti | 104 |
| Indeks hitrosti | Y |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | E |
| Zavorni razred | C |
| Hrup | 70 dB |
| Razred hrupa | 2 |
| Zaščita platišča | Da |
| Teža | 14.7 kg |
Priporočamo
Trazano SA37 265/45 R20 108W RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 87,62 EUR
Preveri zalogo
Minerva ECOSPEED 2 SUV 265/45 R20 108Y
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 96,26 EUR
Preveri zalogo
Ling Long GRIP MASTER CS 265/45 R20 108Y
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 106,31 EUR
Preveri zalogo
Ling Long GRIP MASTER CS 265/45 R20 108Y
Na zalogi 3 kosi v centralnem skladišču
Že od 108,94 EUR
Preveri zalogo
Ling Long SPORT MASTER CS 265/45 R20 108Y
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 111,16 EUR
Preveri zalogo
Gripmax STATURE M/S XL 265/45 R20 108V
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 125,93 EUR
Preveri zalogo
Gripmax SUREGRIP AS XL 265/45 R20 108W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 128,32 EUR
Preveri zalogo
Fronway FRONWING AS 265/45 R20 108V
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 137,49 EUR
Preveri zalogo
Maxxis VS6 SUV XL 265/45 R20 108Y
Na zalogi 16 kosov v centralnem skladišču
Že od 149,92 EUR
Preveri zalogo
Continental SPORT CONTACT 2 265/45 R20 104Y RFP
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 154,33 EUR
Preveri zalogo

