Skladišče 1
110,56 EUR / kos
Za 4 gume 442,23 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 3 do 6 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 3
115,61 EUR / kos
Za 4 gume 462,43 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 8808956350444 |
| Znamka | Kumho |
| Model | HA32 XL |
| Širina | 225 mm |
| Višina | 55 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 16 col |
| Indeks nosilnosti | 99 |
| Indeks hitrosti | W |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Celosezonska |
| Kotalni upor | C |
| Zavorni razred | B |
| Hrup | 72 dB |
| Razred hrupa | B |
| Runflat | Ne |
Priporočamo
Aplus A502 XL 225/55 R16 99H
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 53,41 EUR
Preveri zalogo
Minerva ALL SEASON MASTER 225/55 R16 99W
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 58,11 EUR
Preveri zalogo
Novex AS 5G XL 225/55 R16 99W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 59,11 EUR
Preveri zalogo
Hifly HF820 XL 225/55 R16 99V
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 59,77 EUR
Preveri zalogo
Aplus A909 ALLSEASON XL 225/55 R16 99W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 60,38 EUR
Preveri zalogo
Aplus A610 XL 225/55 R16 99W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 60,52 EUR
Preveri zalogo
Ling Long G-M ALL SEASON 225/55 R16 99V
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 63,09 EUR
Preveri zalogo
Hifly ALL-TURI 221 XL 225/55 R16 99V
Na zalogi 6 kosov v centralnem skladišču
Že od 64,48 EUR
Preveri zalogo

