Skladišče 1
109,62 EUR / kos
Za 4 gume 438,47 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 3 do 6 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 3
108,31 EUR / kos
Za 4 gume 433,25 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 6
124,32 EUR / kos
Za 4 gume 497,28 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 7
107,79 EUR / kos
Za 4 gume 431,17 EUR
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 3528709877855 |
| Znamka | Michelin |
| Model | CROSSCLIMATE + XL |
| Širina | 175 mm |
| Višina | 70 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 14 col |
| Indeks nosilnosti | 88 |
| Indeks hitrosti | T |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Celosezonska |
| Kotalni upor | C |
| Zavorni razred | C |
| Hrup | 68 dB |
| Razred hrupa | 1 |
| Runflat | Ne |
| Ojačana | Da |
| Teža | 7.3 kg |
Priporočamo
Trazano Z-107-3 175/70 R14 84T
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 36,03 EUR
Preveri zalogo
Trazano Z-401 175/70 R14 88T
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 37,11 EUR
Preveri zalogo
Aplus A909 ALLSEASON XL 175/70 R14 88T
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 38,01 EUR
Preveri zalogo
Aplus A701 XL 175/70 R14 88T
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 38,29 EUR
Preveri zalogo
Trazano Z-107-3 175/70 R14 88T
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 38,87 EUR
Preveri zalogo

