Skladišče 1
55,97 EUR / kos
Za 4 gume 223,89 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 3 do 6 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 7
52,08 EUR / kos
Za 4 gume 208,34 EUR
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 8807622234729 |
| Znamka | Nexen |
| Model | NBLUE 4 SEASON 2 |
| Širina | 155 mm |
| Višina | 65 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 14 col |
| Indeks nosilnosti | 75 |
| Indeks hitrosti | T |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Celosezonska |
| Kotalni upor | E |
| Zavorni razred | C |
| Hrup | 68 dB |
| Razred hrupa | 1 |
| Runflat | Ne |
| Teža | 5.5 kg |
Priporočamo
Trazano Z-107-3 155/65 R14 75T
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 29,54 EUR
Preveri zalogo
Maxtrek MAXIMUS M2 155/65 R14 75T
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 31,01 EUR
Preveri zalogo
Trazano Z-401 155/65 R14 75T
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 31,15 EUR
Preveri zalogo
Aplus A909 ALLSEASON XL 155/65 R14 75H
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 31,38 EUR
Preveri zalogo
Ling Long COMFORT MASTER 155/65 R14 75H
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 32,09 EUR
Preveri zalogo
Maxtrek RELAMAX 4S 155/65 R14 75T
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
Že od 32,35 EUR
Preveri zalogo
Minerva ALL SEASON MASTER 155/65 R14 75T
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 32,36 EUR
Preveri zalogo
Ling Long GRIP MASTER 4S 155/65 R14 75T
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 33,95 EUR
Preveri zalogo

