Skladišče 1
178,48 EUR / kos
Za 4 gume 713,90 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 3 do 6 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 3
179,16 EUR / kos
Za 4 gume 716,65 EUR
Na zalogi 18 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 6
197,78 EUR / kos
Za 4 gume 791,12 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 7
176,02 EUR / kos
Za 4 gume 704,08 EUR
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 3528703561217 |
| Znamka | Michelin |
| Model | AGILIS CROSSCLIMATE |
| Širina | 205 mm |
| Višina | 75 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 16 col |
| Indeks nosilnosti | 110 |
| Indeks hitrosti | R |
| Tip vozila | Lahko tovorno vozilo |
| Sezona | Celosezonska |
| Kotalni upor | C |
| Zavorni razred | A |
| Hrup | 73 dB |
| Razred hrupa | 2 |
| Runflat | Ne |
| Teža | 13.6 kg |
Priporočamo
Aplus A867 205/75 R16 110R
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 68,59 EUR
Preveri zalogo
Ling Long G-M VAN 4S 205/75 R16 110T
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 74,35 EUR
Preveri zalogo
Novex LTR 5 205/75 R16 113R
Na zalogi 15 kosov v centralnem skladišču
Že od 78,58 EUR
Preveri zalogo
Minerva TRANSPORTER 2 205/75 R16 113R
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 78,64 EUR
Preveri zalogo
Ling Long G-M VAN 4S 205/75 R16 110T
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 81,29 EUR
Preveri zalogo
Minerva FROSTRACK VAN 205/75 R16 110R
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 82,09 EUR
Preveri zalogo
Sunny NL106 205/75 R16 113R
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 83,73 EUR
Preveri zalogo
Nexen RO-CT8 205/75 R16 113R
Dobavljivo takoj v CCC skladišču Radomlje
Že za 94,18 EUR
DOBAVLJIVO TAKOJ
Sebring FOR.VAN+WI 201 205/75 R16 110R
Na zalogi 9 kosov v centralnem skladišču
Že od 93,44 EUR
Preveri zalogo
Maxxis MCV3+ 205/75 R16 113R
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 95,48 EUR
Preveri zalogo

