Skladišče 7
371,80 EUR / kos
Za 4 gume 1.487,18 EUR
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 8808563574653 |
| Znamka | Hankook |
| Model | IW01A |
| Širina | 275 mm |
| Višina | 35 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 21 col |
| Indeks nosilnosti | 103 |
| Indeks hitrosti | V |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Zima |
| Kotalni upor | C |
| Zavorni razred | B |
| Hrup | 70 dB |
| Razred hrupa | 2 |
| Ojačana | Da |
| Zaščita platišča | Da |
| Teža | 14.06 kg |
Priporočamo
Minerva ECOSPEED 2 SUV 275/35 R21 103Y
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 91,73 EUR
Preveri zalogo
Gripmax SUREGRIP PRO SPORT XL 275/35 R21 103Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 129,62 EUR
Preveri zalogo
Gripmax SUREGRIP AS XL 275/35 R21 103W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 171,53 EUR
Preveri zalogo
Gripmax PRO WINTER XL 275/35 R21 103V
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 187,22 EUR
Preveri zalogo
Nexen N FERA SPORT XL 275/35 R21 103Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 203,18 EUR
Preveri zalogo
Kumho ECSTA SPORT S PS72 XL 275/35 R21 103Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 209,47 EUR
Preveri zalogo
Kumho ECSTA SPORT S PS72 XL 275/35 R21 105Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 212,93 EUR
Preveri zalogo
Yokohama V906 XL 275/35 R21 103W
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 225,50 EUR
Preveri zalogo
Kleber DYNAXER HP 5 275/35 R21 103Y
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 228,30 EUR
Preveri zalogo
Yokohama V107D XL 275/35 R21 103Y
Na zalogi 5 kosov v centralnem skladišču
Že od 240,10 EUR
Preveri zalogo

