*Slika je simbolična
| EAN | 3188649814220 |
| Znamka | Dunlop |
| Model | ARROWMAX STREETSMART |
| Širina | 110 mm |
| Višina | 80 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 17 col |
| Indeks nosilnosti | 57 |
| Indeks hitrosti | V |
| Tip vozila | Motocikel |
| Sezona | Celosezonska |
| Zaščita platišča | Ne |
| Teža | 4.775 kg |
Priporočamo
Michelin PILOT STREET 110/80 R17 57S
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 96,23 EUR
Preveri zalogo
Michelin ROAD CLASSIC 110/80 R17 57V
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 110,32 EUR
Preveri zalogo
Bridgestone BT46 110/80 R17 57H
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 110,96 EUR
Preveri zalogo
Metzeler ROADTEC 01 X-PLY 110/80 R17 57H
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 112,56 EUR
Preveri zalogo
Dunlop ARROWMAX STREETSMART 110/80 R17 57V
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
Že od 113,21 EUR
Preveri zalogo
Dunlop ARROWMAX GT601 110/80 R17 57H
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 115,22 EUR
Preveri zalogo

