Skladišče 1
89,94 EUR / kos
Za 4 gume 359,74 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 3 do 6 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 4968814925628 |
| Znamka | Yokohama |
| Model | BLUEARTH-ES32 |
| Širina | 215 mm |
| Višina | 60 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 16 col |
| Indeks nosilnosti | 95 |
| Indeks hitrosti | H |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | C |
| Zavorni razred | B |
| Hrup | 68 dB |
| Razred hrupa | 1 |
| Runflat | Ne |
| Teža | 9.5 kg |
Priporočamo
Aplus A609 XL 215/60 R16 99H
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 52,11 EUR
Preveri zalogo
Trazano Z-107-4 215/60 R16 99V
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 53,16 EUR
Preveri zalogo
Sunny NP226 215/60 R16 95H
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 54,27 EUR
Preveri zalogo
Ling Long COMFORT MASTER 215/60 R16 99V
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 54,30 EUR
Preveri zalogo
Aplus A701 XL 215/60 R16 99H
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 55,14 EUR
Preveri zalogo
Hifly HF201 XL 215/60 R16 99H
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 56,94 EUR
Preveri zalogo
Duraturn MOZZO S+ 215/60 R16 95H
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 57,14 EUR
Preveri zalogo
Hifly HF201 215/60 R16 95V
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 57,27 EUR
Preveri zalogo
Trazano Z-401 215/60 R16 99V
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 57,88 EUR
Preveri zalogo

