Skladišče 7
75,57 EUR / kos
Za 4 gume 302,27 EUR
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 029142846109 |
| Znamka | Avon |
| Model | ZV7 |
| Širina | 195 mm |
| Višina | 60 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 15 col |
| Indeks nosilnosti | 88 |
| Indeks hitrosti | V |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | D |
| Zavorni razred | A |
| Hrup | 70 dB |
| Razred hrupa | 2 |
| Teža | 8.69 kg |
Priporočamo
Trazano Z-107-4 195/60 R15 88V
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 40,48 EUR
Preveri zalogo
Trazano Z-401 195/60 R15 88V
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 42,35 EUR
Preveri zalogo
Sunny NP226 195/60 R15 88H
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 44,41 EUR
Preveri zalogo
Sunny NC501 ALL SEASON 195/60 R15 88H
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 45,89 EUR
Preveri zalogo
Aplus A909 ALLSEASON 195/60 R15 88H
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 46,11 EUR
Preveri zalogo

