Skladišče 1
369,87 EUR / kos
Za 4 gume 1.479,49 EUR
Na zalogi 10 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 3 do 6 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 8019227410716 |
| Znamka | Pirelli |
| Model | PZERO R* XL |
| Širina | 285 mm |
| Višina | 40 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 20 col |
| Indeks nosilnosti | 111 |
| Indeks hitrosti | Y |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | C |
| Zavorni razred | A |
| Hrup | 72 dB |
| Razred hrupa | A |
| Runflat | Ne |
Priporočamo
Gripmax PRO WINTER XL 285/40 R20 108V
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 142,35 EUR
Preveri zalogo
Gripmax SUREGRIP PRO SPORT XL 285/40 R20 108Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 149,85 EUR
Preveri zalogo
Nexen N FERA SPORT XL 285/40 R20 108Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 160,08 EUR
Preveri zalogo
Gripmax SUREGRIP AS XL 285/40 R20 108W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 183,16 EUR
Preveri zalogo
Kleber DYNAXER HP 5 SUV 285/40 R20 108Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 204,00 EUR
Preveri zalogo
Vredestein ULTRAC PRO XL 285/40 R20 108Y
Na zalogi 15 kosov v centralnem skladišču
Že od 208,46 EUR
Preveri zalogo
Continental SPORT CONTACT 6 285/40 R20 104Y RFP
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
Že od 229,40 EUR
Preveri zalogo
Yokohama ADVAN SPORT V107 285/40 R20 108Y RFP
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 232,18 EUR
Preveri zalogo
Hankook K127A XL 285/40 R20 108Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 239,81 EUR
Preveri zalogo
Hankook K137A 285/40 R20 108Y
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 248,02 EUR
Preveri zalogo

