Skladišče 3
194,46 EUR / kos
Za 4 gume 777,82 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 4
194,46 EUR / kos
Za 4 gume 777,82 EUR
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 7
206,52 EUR / kos
Za 4 gume 826,09 EUR
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 8808563479002 |
| Znamka | Hankook |
| Model | W330 XL |
| Širina | 255 mm |
| Višina | 45 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 19 col |
| Indeks nosilnosti | 104 |
| Indeks hitrosti | W |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Zima |
| Kotalni upor | C |
| Zavorni razred | B |
| Hrup | 73 dB |
| Razred hrupa | 2 |
| Runflat | Ne |
| Ojačana | Da |
| Zaščita platišča | Da |
| Teža | 9.5 kg |
Priporočamo
Novex WIN 5D XL 255/45 R19 104V
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 76,08 EUR
Preveri zalogo
Novex SUV A5 XL 255/45 R19 104W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 80,72 EUR
Preveri zalogo
Aplus A610 XL 255/45 R19 104Y
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
Že od 81,16 EUR
Preveri zalogo
Ling Long SPORT MASTER CS 255/45 R19 104W
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 95,65 EUR
Preveri zalogo
Minerva FROSTRACK UHP 255/45 R19 104V
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 100,38 EUR
Preveri zalogo
Minerva ALL SEASON MASTER 255/45 R19 104Y
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 107,36 EUR
Preveri zalogo
Petlas PRESTIGE SPORT XL 255/45 R19 104Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 111,64 EUR
Preveri zalogo
Gripmax SUREGRIP AS XL 255/45 R19 104W
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 114,81 EUR
Preveri zalogo
Gripmax PRO WINTER XL 255/45 R19 104V
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 118,96 EUR
Preveri zalogo
Maxxis VS6 XL 255/45 R19 104Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 121,02 EUR
Preveri zalogo

