*Slika je simbolična
Skladišče 7
126,62 EUR / kos
Za 4 gume 506,48 EUR
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
DOT: 2022
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 9998704116065 |
| Znamka | Michelin |
| Model | ROAD 6 |
| Širina | 120 mm |
| Višina | 70 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 18 col |
| Indeks nosilnosti | 59 |
| Indeks hitrosti | (W) |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Teža | 4.48 kg |
Priporočamo
Bridgestone BT023 120/70 R18 59W
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 100,78 EUR
Preveri zalogo
Bridgestone T31 120/70 R18 59W
Na zalogi 6 kosov v centralnem skladišču
Že od 110,36 EUR
Preveri zalogo
Bridgestone T31 120/70 R18 59W
Na zalogi 7 kosov v centralnem skladišču
Že od 112,63 EUR
Preveri zalogo
Dunlop SPORTMAX ROADSMART II 120/70 R18 59(W)
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 116,17 EUR
Preveri zalogo
Metzeler ROADTEC Z8 120/70 R18 59(W)
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 121,29 EUR
Preveri zalogo
Pirelli ANGEL GT 120/70 R18 59(W)
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
Že od 125,08 EUR
Preveri zalogo
Michelin ROAD 6 120/70 R18 59(W)
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 126,62 EUR
Preveri zalogo
Bridgestone T32 120/70 R18 59W
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 137,23 EUR
Preveri zalogo
Pirelli ANGEL GT 120/70 R18 59(W)
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 139,98 EUR
Preveri zalogo
Bridgestone T32 120/70 R18 59W
Na zalogi 3 kosi v centralnem skladišču
Že od 145,39 EUR
Preveri zalogo

