Skladišče 2
94,27 EUR / kos
Za 4 gume 377,09 EUR
Na zalogi 3 kosi v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 5452000680266 |
| Znamka | Sava |
| Model | ESKIMO LT |
| Širina | 185 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 14 col |
| Indeks nosilnosti | 102 |
| Indeks hitrosti | R |
| Tip vozila | Lahko tovorno vozilo |
| Sezona | Zima |
| Kotalni upor | D |
| Zavorni razred | C |
| Hrup | 73 dB |
| Razred hrupa | B |
| Zaščita platišča | Ne |
| Teža | 11.348 kg |
Priporočamo
Aplus A909 ALLSEASON 185/60 R14 82H
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 35,13 EUR
Preveri zalogo
Trazano Z-107-3 185/55 R14 80V RFP
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 35,23 EUR
Preveri zalogo
Duraturn MOZZO S 185/60 R14 82H
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 35,28 EUR
Preveri zalogo
Strial STR TOURING 185/60 R14 82T
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 35,99 EUR
Preveri zalogo
Ling Long COMFORT MASTER 185/55 R14 80H
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 37,07 EUR
Preveri zalogo
Trazano Z-401 185/60 R14 82H
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 38,01 EUR
Preveri zalogo

