Skladišče 1
357,74 EUR / kos
Za 4 gume 1.430,95 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 3 do 6 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 7
408,01 EUR / kos
Za 4 gume 1.632,03 EUR
Na zalogi 6 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 8019227239041 |
| Znamka | Pirelli |
| Model | PZERO * RFT |
| Širina | 275 mm |
| Višina | 30 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 21 col |
| Indeks nosilnosti | 98 |
| Indeks hitrosti | Y |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | B |
| Zavorni razred | A |
| Hrup | 69 dB |
| Razred hrupa | 1 |
| Runflat | Da |
| Ojačana | Da |
| Zaščita platišča | Da |
| Teža | 9.5 kg |
Priporočamo
Gripmax SUREGRIP PRO SPORT XL 275/30 R21 98Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 135,40 EUR
Preveri zalogo
Gripmax SUREGRIP AS XL 275/30 R21 98W
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
Že od 184,90 EUR
Preveri zalogo
Hankook K127 275/30 R21 98(Y) RFP
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
Že od 235,06 EUR
Preveri zalogo
Yokohama ADVAN SPORT V107 275/30 R21 98(Y) RFP
Na zalogi 5 kosov v centralnem skladišču
Že od 245,60 EUR
Preveri zalogo
Yokohama ADVAN SPORT V107 275/30 R21 98(Y) RFP
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
Že od 249,05 EUR
Preveri zalogo
Hankook K127 275/30 R21 98(Y) RFP
Na zalogi 14 kosov v centralnem skladišču
Že od 250,14 EUR
Preveri zalogo
Bridgestone TURANZA 6 275/30 R21 98Y RFP
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
Že od 325,47 EUR
Preveri zalogo
Hankook K137 275/30 R21 98Y RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 325,69 EUR
Preveri zalogo
Pirelli P-ZERO PZ4 275/30 R21 98W RFP
Na zalogi 4 kosi v centralnem skladišču
Že od 327,11 EUR
Preveri zalogo
Continental SPORT CONTACT 5P 275/30 R21 98(Y) RFP
Na zalogi 4 kosi v centralnem skladišču
Že od 327,63 EUR
Preveri zalogo

