| EAN | 4038526527417 |
| Znamka | Cooper |
| Model | COOPER WINTER |
| Širina | 215 mm |
| Višina | 50 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 17 col |
| Indeks nosilnosti | 95 |
| Indeks hitrosti | V |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Zima |
| Kotalni upor | C |
| Zavorni razred | B |
| Hrup | 70 dB |
| Razred hrupa | B |
| Ojačana | Ne |
| Zaščita platišča | Ne |
| Teža | 9.437 kg |
Priporočamo
Trazano Z-401 215/50 R17 95W RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 53,11 EUR
Preveri zalogo
Novex SP A5 XL 215/50 R17 95W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 53,31 EUR
Preveri zalogo
Aplus A702 XL 215/50 R17 95V
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 53,99 EUR
Preveri zalogo
Strial STR WINTER 215/50 R17 95V RFP
Na zalogi 5 kosov v centralnem skladišču
Že od 54,70 EUR
Preveri zalogo
Aplus A610 XL 215/50 R17 95W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 54,70 EUR
Preveri zalogo
Sunny NA305 XL 215/50 R17 95W
Na zalogi 19 kosov v centralnem skladišču
Že od 54,94 EUR
Preveri zalogo
Trazano Z-107-4 215/50 R17 95W RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 55,18 EUR
Preveri zalogo
Goldline IGL910 XL 215/50 R17 95W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 56,20 EUR
Preveri zalogo
Novex SP A5 XL 215/50 R17 95W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 56,27 EUR
Preveri zalogo
Hifly HF805 XL 215/50 R17 95W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 56,65 EUR
Preveri zalogo

