*Slika je simbolična
Skladišče 3
115,61 EUR / kos
Za 4 gume 462,43 EUR
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 8808563449210 |
| Znamka | Hankook |
| Model | WI*CEPT LV RW12 |
| Širina | 195 mm |
| Višina | 80 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 15 col |
| Indeks nosilnosti | 108 |
| Indeks hitrosti | R |
| Tip vozila | Kombinirano vozilo |
| Sezona | Zima |
| Teža | 9.5 kg |
Priporočamo
Minerva TRANSPORTER 2 195/80 R15 106S
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 65,90 EUR
Preveri zalogo
Maxtrek SU810 195/80 R15 106S
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 72,60 EUR
Preveri zalogo
Ultraforce TERRA TAMER ATX 195/80 R15 106R
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 72,95 EUR
Preveri zalogo
Lassa COMPETUS AT 3 195/80 R15 96T RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 77,88 EUR
Preveri zalogo
Gripmax INCEPTION A/T 3PMSF RWL XL 195/80 R15 100T
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 86,44 EUR
Preveri zalogo
Falken WILDPEAK AT3WA 195/80 R15 96H
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 89,91 EUR
Preveri zalogo
Comforser CF1100 195/80 R15 100T
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 99,06 EUR
Preveri zalogo
Yokohama G015 RBL 195/80 R15 96H
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 101,02 EUR
Preveri zalogo
Hankook RF10 195/80 R15 96T RFP
Na zalogi 14 kosov v centralnem skladišču
Že od 101,30 EUR
Preveri zalogo

