Skladišče 7
105,06 EUR / kos
Za 4 gume 420,23 EUR
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 4038526421883 |
| Znamka | Dunlop |
| Model | ALL SEASON 2 |
| Širina | 205 mm |
| Višina | 65 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 15 col |
| Indeks nosilnosti | 99 |
| Indeks hitrosti | V |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Celosezonska |
| Kotalni upor | B |
| Zavorni razred | B |
| Hrup | 72 dB |
| Razred hrupa | B |
| Ojačana | Ne |
| Zaščita platišča | Ne |
| Teža | 8.071 kg |
Priporočamo
Strial STR HIGH PERFORMANCE 205/65 R15 94H
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 42,76 EUR
Preveri zalogo
Aplus A909 ALLSEASON 205/65 R15 94V
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 44,48 EUR
Preveri zalogo
Aplus AS909 ALL SEASON 205/65 R15 94V
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 48,51 EUR
Preveri zalogo
Novex AS 5G 205/65 R15 94V
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 53,38 EUR
Preveri zalogo
Minerva FROSTRACK HP 205/65 R15 94H
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 54,46 EUR
Preveri zalogo

