Skladišče 1
217,13 EUR / kos
Za 4 gume 868,51 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 3 do 6 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 7
228,18 EUR / kos
Za 4 gume 912,74 EUR
Na zalogi 6 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 8019227420401 |
| Znamka | Pirelli |
| Model | P ZERO* MO XL |
| Širina | 245 mm |
| Višina | 40 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 20 col |
| Indeks nosilnosti | 99 |
| Indeks hitrosti | Y |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | A |
| Zavorni razred | A |
| Hrup | 71 dB |
| Razred hrupa | B |
| Runflat | Ne |
| Ojačana | Da |
| Zaščita platišča | Da |
| Teža | 11.99 kg |
Priporočamo
Aplus A610 XL 245/40 R20 99W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 65,95 EUR
Preveri zalogo
Ling Long SPORT MASTER 245/40 R20 99Y
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 78,86 EUR
Preveri zalogo
Gripmax SUREGRIP PRO SPORT XL 245/40 R20 99Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 89,94 EUR
Preveri zalogo
Starmaxx ULTRASPORT ST760 245/40 R20 99W
Na zalogi 3 kosi v centralnem skladišču
Že od 106,38 EUR
Preveri zalogo
Fronway EURUS 08 245/40 R20 99W
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 106,63 EUR
Preveri zalogo
Gripmax SUREGRIP AS XL 245/40 R20 99W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 107,58 EUR
Preveri zalogo
Fronway FRONWING AS 245/40 R20 99W
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 112,24 EUR
Preveri zalogo
Maxxis VS5 XL 245/40 R20 99Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 121,02 EUR
Preveri zalogo
Maxxis VS6 XL 245/40 R20 99Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 125,36 EUR
Preveri zalogo

