Skladišče 7
85,07 EUR / kos
Za 4 gume 340,29 EUR
Na zalogi 3 kosi v centralnem skladišču
-
+
V košarico
DOT: 2022
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 9998649820900 |
| Znamka | Dunlop |
| Model | STREETRESPONSE 2 |
| Širina | 165 mm |
| Višina | 65 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 13 col |
| Indeks nosilnosti | 77 |
| Indeks hitrosti | T |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | C |
| Zavorni razred | B |
| Hrup | 68 dB |
| Razred hrupa | 2 |
| Teža | 5.85 kg |
Priporočamo
Ling Long GREEN-MAX ET 165/65 R13 77T
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 35,16 EUR
Preveri zalogo
Rovelo AVENUE 165/65 R13 77T
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 35,53 EUR
Preveri zalogo
Hifly ALL-TURI 221 165/65 R13 77T
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 43,30 EUR
Preveri zalogo
Fulda ECOCONTROL 165/65 R13 77T
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 56,87 EUR
Preveri zalogo
Sava PERFECTA 165/65 R13 77T
Na zalogi 20 kosov v centralnem skladišču
Že od 58,97 EUR
Preveri zalogo
Vredestein QUATRAC 5 165/65 R13 77T
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 64,69 EUR
Preveri zalogo

