Skladišče 4
111,26 EUR / kos
Za 4 gume 445,03 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 7
114,54 EUR / kos
Za 4 gume 458,16 EUR
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 3528708696556 |
| Znamka | Kleber |
| Model | DYNAXER HP5 SUV XL |
| Širina | 215 mm |
| Višina | 55 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 18 col |
| Indeks nosilnosti | 99 |
| Indeks hitrosti | V |
| Tip vozila | Terensko vozilo 4x4 |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | B |
| Zavorni razred | A |
| Hrup | 70 dB |
| Razred hrupa | B |
| Runflat | Ne |
| Ojačana | Da |
| Teža | 10.84 kg |
Priporočamo
Trazano Z-107-4 215/55 R18 99V RFP
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 53,41 EUR
Preveri zalogo
Trazano Z-401 215/55 R18 99V RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 58,65 EUR
Preveri zalogo
Aplus A610 XL 215/55 R18 99W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 60,38 EUR
Preveri zalogo
Sunny NA305 XL 215/55 R18 99V
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 62,49 EUR
Preveri zalogo
Novex SP A5 XL 215/55 R18 99V
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 62,49 EUR
Preveri zalogo
Duraturn ALL SEASON XL 215/55 R18 99V
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 62,82 EUR
Preveri zalogo
Sunny NA305 215/55 R18 95V
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 63,15 EUR
Preveri zalogo
Minerva FROSTRACK UHP 215/55 R18 99V
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 65,10 EUR
Preveri zalogo
Hifly HP801 SUV XL 215/55 R18 99V
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 65,86 EUR
Preveri zalogo

