Skladišče 3
163,31 EUR / kos
Za 4 gume 653,24 EUR
Na zalogi 19 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 4
163,31 EUR / kos
Za 4 gume 653,24 EUR
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 7
178,18 EUR / kos
Za 4 gume 712,72 EUR
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 8808563479804 |
| Znamka | Hankook |
| Model | W330A SUV XL |
| Širina | 255 mm |
| Višina | 65 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 17 col |
| Indeks nosilnosti | 114 |
| Indeks hitrosti | H |
| Tip vozila | Terensko vozilo 4x4 |
| Sezona | Zima |
| Kotalni upor | C |
| Zavorni razred | B |
| Hrup | 73 dB |
| Razred hrupa | 2 |
| Runflat | Ne |
| Ojačana | Da |
| Teža | 9.5 kg |
Priporočamo
Aplus A929 A/T OWL 255/65 R17 110T
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 74,51 EUR
Preveri zalogo
Aplus A919 255/65 R17 110H
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 77,01 EUR
Preveri zalogo
Minerva ECOSPEED 2 SUV 255/65 R17 110H
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 82,50 EUR
Preveri zalogo
Comforser CF2000 255/65 R17 110H
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 84,64 EUR
Preveri zalogo
Avon ZX7 255/65 R17 110H RFP
Na zalogi 3 kosi v centralnem skladišču
Že od 100,51 EUR
Preveri zalogo
Petlas EXPLERO W671 SUV XL 255/65 R17 114H
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 119,00 EUR
Preveri zalogo
Lassa COMPETUS AT 3 255/65 R17 110T RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 119,02 EUR
Preveri zalogo
Petlas PT411 ALL-WEATHER 255/65 R17 110H
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 119,23 EUR
Preveri zalogo

