Skladišče 2
181,69 EUR / kos
Za 4 gume 726,75 EUR
Na zalogi 20 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 4038526069030 |
| Znamka | Goodyear |
| Model | ULTRAGRIP PERFORMANCE 3 |
| Širina | 215 mm |
| Višina | 45 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 18 col |
| Indeks nosilnosti | 93 |
| Indeks hitrosti | V |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Zima |
| Kotalni upor | C |
| Zavorni razred | C |
| Hrup | 70 dB |
| Razred hrupa | B |
| Runflat | Ne |
| Ojačana | Ne |
| Zaščita platišča | Da |
| Teža | 8.7 kg |
Priporočamo
Aplus A610 XL 215/45 R18 93Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 50,10 EUR
Preveri zalogo
Trazano Z-401 215/45 R18 93W RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 52,33 EUR
Preveri zalogo
Ling Long GREEN-MAX 215/45 R18 93W
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 55,73 EUR
Preveri zalogo
Hifly HF820 XL 215/45 R18 93W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 61,02 EUR
Preveri zalogo
Rovelo AVENUE SPRINT 215/45 R18 93Y
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 64,82 EUR
Preveri zalogo
Gripmax SUREGRIP PRO SPORT XL 215/45 R18 93Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 66,75 EUR
Preveri zalogo
Petlas VELOX SPORT PT741 XL 215/45 R18 93W
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 76,15 EUR
Preveri zalogo
Gripmax SUREGRIP AS XL 215/45 R18 93W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 76,38 EUR
Preveri zalogo

