Skladišče 7
177,31 EUR / kos
Za 4 gume 709,24 EUR
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 8808563463032 |
| Znamka | Hankook |
| Model | KIN 4S2 H750 |
| Širina | 255 mm |
| Višina | 40 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 19 col |
| Indeks nosilnosti | 100 |
| Indeks hitrosti | W |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Celosezonska |
| Kotalni upor | C |
| Zavorni razred | B |
| Hrup | 73 dB |
| Razred hrupa | 2 |
| Runflat | Ne |
| Ojačana | Da |
| Zaščita platišča | Da |
| Teža | 9.5 kg |
Priporočamo
Trazano SA37 255/40 R19 100Y RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 78,31 EUR
Preveri zalogo
Aplus A610 XL 255/40 R19 100Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 78,51 EUR
Preveri zalogo
Hifly HF805 XL 255/40 R19 100W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 78,95 EUR
Preveri zalogo
Ling Long GRIP MASTER CS 255/40 R19 100W
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 79,53 EUR
Preveri zalogo
Aplus AS909 ALL SEASON XL 255/40 R19 100W
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 79,65 EUR
Preveri zalogo
Minerva F205 255/40 R19 100Y
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 82,15 EUR
Preveri zalogo
Gripmax SUREGRIP PRO SPORT XL 255/40 R19 100Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 82,26 EUR
Preveri zalogo
Rovelo AVENUE SPRINT 255/40 R19 100W
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 83,99 EUR
Preveri zalogo
Ling Long SPORT MASTER CS 255/40 R19 100W
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 84,29 EUR
Preveri zalogo
Strial STR ULTRA HIGH PERFORMAN 255/40 R19 100Y
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 86,19 EUR
Preveri zalogo

