Skladišče 1
88,55 EUR / kos
Za 4 gume 354,20 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 3 do 6 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 4717784341309 |
| Znamka | Maxxis |
| Model | AL2 |
| Širina | 195 mm |
| Višina | 70 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 15 col |
| Indeks nosilnosti | 104 |
| Indeks hitrosti | R |
| Tip vozila | Lahko tovorno vozilo |
| Sezona | Celosezonska |
| Kotalni upor | E |
| Zavorni razred | A |
| Hrup | 69 dB |
| Razred hrupa | 1 |
| Runflat | Ne |
Priporočamo
Aplus A867 195/70 R15 104R
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 52,98 EUR
Preveri zalogo
Duraturn MOZZO WVAN 195/70 R15 104R
Na zalogi 6 kosov v centralnem skladišču
Že od 54,07 EUR
Preveri zalogo
Hifly SUPER2000 195/70 R15 104R
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 61,68 EUR
Preveri zalogo
Aplus ASV909 ALLSEASON 195/70 R15 104R
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 62,78 EUR
Preveri zalogo
Minerva ALL SEASON VAN MASTER 195/70 R15 104S
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 64,42 EUR
Preveri zalogo
Hifly ALL-TRANSIT 195/70 R15 104R
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 66,75 EUR
Preveri zalogo
Nexen RO-CT8 195/70 R15 104T
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 68,72 EUR
Preveri zalogo
Gripmax SUREGRIP AS VAN 195/70 R15 104T
Na zalogi 15 kosov v centralnem skladišču
Že od 69,50 EUR
Preveri zalogo

