Skladišče 1
274,36 EUR / kos
Za 4 gume 1.097,43 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 3 do 6 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 3
277,79 EUR / kos
Za 4 gume 1.111,18 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 7
288,84 EUR / kos
Za 4 gume 1.155,34 EUR
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 8019227220599 |
| Znamka | Pirelli |
| Model | P ZERO N0 |
| Širina | 295 mm |
| Višina | 40 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 20 col |
| Indeks nosilnosti | 106 |
| Indeks hitrosti | Y |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | B |
| Zavorni razred | A |
| Hrup | 71 dB |
| Razred hrupa | 2 |
| Runflat | Ne |
| Zaščita platišča | Da |
| Teža | 13.6 kg |
Priporočamo
Minerva ECOSPEED 2 SUV 295/40 R20 110Y
Na zalogi 7 kosov v centralnem skladišču
Že od 103,49 EUR
Preveri zalogo
Maxxis VS5 SUV XL 295/40 R20 110Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 151,66 EUR
Preveri zalogo
Nexen NFERA SPORT 295/40 R20 110Y
Na zalogi 19 kosov v centralnem skladišču
Že od 158,68 EUR
Preveri zalogo
Kumho PS71 XL 295/40 R20 110Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 177,24 EUR
Preveri zalogo
Yokohama ADVAN SPORT V103 295/40 R20 106Y RFP
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 185,66 EUR
Preveri zalogo
Kleber DYNAXER HP 5 SUV 295/40 R20 110Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 189,69 EUR
Preveri zalogo
Falken AZENIS FK520 295/40 R20 110(Y) RFP
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
Že od 192,42 EUR
Preveri zalogo
Yokohama V906 XL 295/40 R20 110V
Na zalogi 14 kosov v centralnem skladišču
Že od 203,18 EUR
Preveri zalogo
Continental SPORT CONTACT 6 295/40 R20 110(Y) RFP
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
Že od 207,91 EUR
Preveri zalogo
Hankook K127A 295/40 R20 110Y RFP
Na zalogi 10 kosov v centralnem skladišču
Že od 216,67 EUR
Preveri zalogo

