*Slika je simbolična
Skladišče 6
1.025,75 EUR / kos
Za 4 gume 4.102,99 EUR
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 7
945,07 EUR / kos
Za 4 gume 3.780,30 EUR
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 8904365502303 |
| Znamka | Ascenso |
| Model | TDR650 |
| Širina | 540 mm |
| Višina | 65 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 38 col |
| Indeks nosilnosti | 153 |
| Indeks hitrosti | D |
| Tip vozila | Agrokulturna mehanizacija |
| Sezona | Celosezonska |
| Hrup | 0 dB |
| Teža | 154.94 kg |
Priporočamo
Ascenso TDR650 540/65 R38 153D
Na zalogi 10 kosov v centralnem skladišču
Že od 945,07 EUR
Preveri zalogo
Firestone MAXI TRACTION 65 540/65 R38 147D
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
Že od 1.317,70 EUR
Preveri zalogo
Mitas AC65 540/65 R38 147D
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
Že od 1.412,82 EUR
Preveri zalogo
Kleber GRIPKER 540/65 R38 147D
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
Že od 1.524,49 EUR
Preveri zalogo
Michelin MULTIBIB 540/65 R38 147D
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
Že od 2.215,72 EUR
Preveri zalogo

