Skladišče 1
278,03 EUR / kos
Za 4 gume 1.112,13 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 3 do 6 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 7
279,04 EUR / kos
Za 4 gume 1.116,17 EUR
Na zalogi 4 kosi v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 8019227381641 |
| Znamka | Pirelli |
| Model | P-ZERO(PZ4) NE0 ELECT XL |
| Širina | 285 mm |
| Višina | 45 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 20 col |
| Indeks nosilnosti | 112 |
| Indeks hitrosti | Y |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | B |
| Zavorni razred | A |
| Hrup | 72 dB |
| Razred hrupa | A |
| Runflat | Ne |
| Ojačana | Da |
| Zaščita platišča | Da |
| Teža | 16.18 kg |
Priporočamo
Gripmax PRO WINTER XL 285/45 R20 112V
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 143,57 EUR
Preveri zalogo
Nexen N FERA SPORT XL 285/45 R20 112Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 156,60 EUR
Preveri zalogo
Kumho PS71 XL 285/45 R20 112Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 158,16 EUR
Preveri zalogo
Gripmax SUREGRIP AS XL 285/45 R20 112W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 162,93 EUR
Preveri zalogo
Hankook H750A 285/45 R20 112H RFP
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 168,19 EUR
Preveri zalogo
Maxxis AP3 SUV XL 285/45 R20 112W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 173,05 EUR
Preveri zalogo
Kleber DYNAXER HP 5 SUV 285/45 R20 108W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 179,86 EUR
Preveri zalogo
Yokohama GEOLANDAR X-CV G057 285/45 R20 112W RFP
Na zalogi 3 kosi v centralnem skladišču
Že od 181,73 EUR
Preveri zalogo
Kleber DYNAXER HP 5 SUV 285/45 R20 112W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 189,12 EUR
Preveri zalogo
Hankook H750A 285/45 R20 112H RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 190,65 EUR
Preveri zalogo

