Skladišče 1
57,09 EUR / kos
Za 4 gume 228,38 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 3 do 6 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 6924064130166 |
| Znamka | Aplus |
| Model | A610 XL |
| Širina | 215 mm |
| Višina | 40 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 18 col |
| Indeks nosilnosti | 89 |
| Indeks hitrosti | W |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | D |
| Zavorni razred | C |
| Hrup | 71 dB |
| Razred hrupa | B |
| Runflat | Ne |
Priporočamo
Trazano Z-107-4 215/40 R18 89W RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 49,75 EUR
Preveri zalogo
Ling Long GRIP MASTER 4S 215/40 R18 89W RFP
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
Že od 56,09 EUR
Preveri zalogo
Aplus A610 XL 215/40 R18 89W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 57,09 EUR
Preveri zalogo
Ling Long GREEN-MAX 215/40 R18 89W
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 60,22 EUR
Preveri zalogo
Minerva FROSTRACK UHP 215/40 R18 89V
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 65,97 EUR
Preveri zalogo
Ling Long SPORT MASTER 4S 215/40 R18 89W
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 67,54 EUR
Preveri zalogo
Gripmax SUREGRIP PRO SPORT XL 215/40 R18 89Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 68,24 EUR
Preveri zalogo
Gripmax PRO WINTER XL 215/40 R18 89V
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 76,48 EUR
Preveri zalogo
Gripmax SUREGRIP AS XL 215/40 R18 89W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 77,15 EUR
Preveri zalogo

