Skladišče 7
62,21 EUR / kos
Za 4 gume 248,82 EUR
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 6959585808591 |
| Znamka | Maxtrek |
| Model | SU810 |
| Širina | 185 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 15 col |
| Indeks nosilnosti | 103 |
| Indeks hitrosti | S |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | F |
| Zavorni razred | C |
| Hrup | 73 dB |
| Razred hrupa | 3 |
| Teža | 11.65 kg |
Priporočamo
Ling Long GREEN-MAX 185/45 R15 75V
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 24,63 EUR
Preveri zalogo
Fronway ECOGREEN 55 185/65 R15 88H
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 35,40 EUR
Preveri zalogo
Duraturn MOZZO WINTER 185/55 R15 82H
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 36,60 EUR
Preveri zalogo
Fronway FRONWING AS 185/55 R15 82H
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 36,81 EUR
Preveri zalogo
Trazano Z-107-3 185/55 R15 82V RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 37,95 EUR
Preveri zalogo
Trazano Z-401 185/60 R15 88H
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 38,58 EUR
Preveri zalogo
Maxtrek MAXIMUS M1 185/55 R15 82V
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 39,14 EUR
Preveri zalogo
Alliance AL30 - DOT22 185/60 R15 88H
Na zalogi 19 kosov v centralnem skladišču
Že od 39,28 EUR
Preveri zalogo

