BRIDGESTONE TURANZA ALL SEASON 6 195/55 R16 91V
Skladišče 1
111,85 EUR / kos
Za 4 gume 447,39 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 3 do 6 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 7
121,47 EUR / kos
Za 4 gume 485,89 EUR
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 3286342389912 |
| Znamka | Bridgestone |
| Model | TURANZA ALLSEASON 6 XL |
| Širina | 195 mm |
| Višina | 55 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 16 col |
| Indeks nosilnosti | 91 |
| Indeks hitrosti | V |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Celosezonska |
| Kotalni upor | C |
| Zavorni razred | B |
| Hrup | 70 dB |
| Razred hrupa | B |
| Runflat | Ne |
| Ojačana | Da |
| Teža | 7.7 kg |
Priporočamo
Hankook H426 195/55 R16 87V RFT
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 28,79 EUR
Preveri zalogo
Aplus A609 XL 195/55 R16 91V
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 42,61 EUR
Preveri zalogo
Trazano Z-107-4 195/55 R16 87V RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 44,31 EUR
Preveri zalogo
Aplus A909 ALLSEASON XL 195/55 R16 91V
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 44,77 EUR
Preveri zalogo
Minerva ALL SEASON MASTER 195/55 R16 87V
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 45,00 EUR
Preveri zalogo
Trazano Z-401 195/55 R16 91V RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 45,53 EUR
Preveri zalogo
Trazano Z-107-4 195/55 R16 87H RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 45,61 EUR
Preveri zalogo
Rovelo ALL SEASON 195/55 R16 91V
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 46,10 EUR
Preveri zalogo

