*Slika je simbolična
Skladišče 7
252,54 EUR / kos
Za 4 gume 1.010,16 EUR
Na zalogi 4 kosi v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 6939801706337 |
| Znamka | Comforser |
| Model | CF3000 |
| Širina | 12.5 mm |
| Višina | 80 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 18 col |
| Indeks nosilnosti | 118 |
| Indeks hitrosti | Q |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Teža | 27.5 kg |
Priporočamo
Ascenso IMB160 12.5/80 R18 148A8
Na zalogi 18 kosov v centralnem skladišču
Že od 201,96 EUR
Preveri zalogo
Ascenso BHB310 12.5/80 R18 142A8
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 230,71 EUR
Preveri zalogo
Comforser CF3000 12.5/80 R18 118Q
Na zalogi 4 kosi v centralnem skladišču
Že od 252,54 EUR
Preveri zalogo
Ascenso BHB310 12.5/80 R18 145A8
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 254,03 EUR
Preveri zalogo
Ascenso IMB162 12.5/80 R18 142A8
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 259,48 EUR
Preveri zalogo
Ascenso BHB310 12.5/80 R18 142A8
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 259,77 EUR
Preveri zalogo
Ascenso BHB310 12.5/80 R18 148A8
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 288,85 EUR
Preveri zalogo
Ascenso BHB315 12.5/80 R18 132A8
Na zalogi 4 kosi v centralnem skladišču
Že od 387,05 EUR
Preveri zalogo

