*Slika je simbolična
Skladišče 7
155,73 EUR / kos
Za 4 gume 622,93 EUR
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 3528708491526 |
| Znamka | Michelin |
| Model | PIL EXALTO PE2 |
| Širina | 175 mm |
| Višina | 60 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 14 col |
| Indeks nosilnosti | 79 |
| Indeks hitrosti | H |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Hrup | 0 dB |
| Teža | 7.2 kg |
Priporočamo
Ling Long COMFORT MASTER 175/60 R14 79H
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 38,91 EUR
Preveri zalogo
Ling Long COMFORT MASTER 175/60 R14 79H
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 43,22 EUR
Preveri zalogo
Nexen NBLUE HD PLUS 175/60 R14 79H
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 66,72 EUR
Preveri zalogo
Nexen N BLUE HD PLUS 175/60 R14 79H
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 71,51 EUR
Preveri zalogo
Michelin PILOT EXALTO PE2 175/60 R14 79H
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 155,73 EUR
Preveri zalogo

