*Slika je simbolična
Skladišče 7
1.150,46 EUR / kos
Za 4 gume 4.601,84 EUR
Na zalogi 4 kosi v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 8904365505786 |
| Znamka | Ascenso |
| Model | VDR900 |
| Širina | 380 mm |
| Višina | 90 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 46 col |
| Indeks nosilnosti | 173 |
| Indeks hitrosti | D |
| Tip vozila | Agrokulturna mehanizacija |
| Sezona | Celosezonska |
| Teža | 153.08 kg |
Priporočamo
Ascenso TDR900 380/90 R46 159D
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 1.002,16 EUR
Preveri zalogo
Ascenso TDR900 380/90 R46 173D
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 1.045,24 EUR
Preveri zalogo
Ascenso VDR900 380/90 R46 173D
Na zalogi 4 kosi v centralnem skladišču
Že od 1.150,46 EUR
Preveri zalogo

